Kurumsal

Özel Akademik Sürücü Kursları

2007 yılında İstanbul Bağcılar merkezli faaliyete başlamış, genç, dinamik ve eğitimci olan yönetim kadrosuyla Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı faaliyet gösteren bir eğitim kurumudur.

Trafikte güvenli bir sürüş için gerekli eğitimi almanızı ve kısa sürede ehliyet sahibi olmanızı hedeflemekteyiz. Bu doğrultuda alanlarında uzman, güler yüzlü eğitmenlerimiz ve kaliteli bir eğitim almanızı kolaylaştıracak son model araçlarımızla siz sevgili öğrencilerimize İstanbul’da Bağcılar, Halkalı, İkitelli ve Tekirdağ’da ise Çerkezköy Şubesi olmak üzere dört şubemizle hizmet vermekteyiz.

Akademik Gelişim Eğitim Kurumları ailesi olarak, yönetim ve ekibimizin deneyimleri sadece sürücü kursu sektöründe odaklı kalmayıp T.C Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’na bağlı MYK tarafından yetkilendirilmiş belgelendirme kuruluşlarınca, yetki kapsamlarında yer alan ulusal yeterliliklerde tanımlanmış esaslara göre yürütülen ölçme değerlendirme faaliyetleri sonucunda başarılı olan bireyler için düzenlenen ve bireyin söz konusu ulusal yeterlilikte belirtilen öğrenme kazanımlarına (bilgi, beceri ve yetkinlik)sahip olduğunu gösteren belgelerde vermektedir.